Hakkımızda

     Atlantis Güç Sistemleri, Kesintisiz Güç Sistemleri, Jeneratörler, Voltaj Regülatörleri ve Kojenerasyon-Trijenerasyon alanlarında danışmanlık, satış, yedek parça ve satış sonrası servis hizmetlerinde faaliyet göstermek üzere 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübenin birleşimiyle 2013 yılında kurulmuştur.

     Atlantis Güç Sistemleri geniş ürün yelpazesi ile çok farklı sektörlere hizmet verebilmektedir. Genel ve ağır inşaat, madencilik ve endüstriyel, tekstil, çelik, kimya, ilaç, seramik, ağaç sanayii, otomotiv, plastik, gıda ve enerji sektörleri başlıca yer aldığı hizmet alanlarıdır.


Vizyonumuz

     Enerji sektöründe sürekli kendini yenileyen, gelişen teknolojileri yakından takip eden, ihtiyaca yönelik çözümler üreterek müşterilerinin rekabet edebilirliklerine ve büyümelerine katkıda bulunmak.


Misyonumuz

     Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.


Çözüm Ortaklarımız

  • Alimar Jeneratör
  • Delta Voltaj Regülatörleri
  • Socomec Kontrol ve Güç Çözümleri